EA U23/U20 Championships, 20/21 June 2015, Bedford |
GOLD | 21 June 2015 | Under-23 Men | Pole Vault | | 1st |
| Jack Phipps | (Birchfield Harriers) | 5.15m | |
GOLD | 21 June 2015 | Under-18 Women | Discus (1kg) | | 1st |
| Sophie Mace | (Walton AC) | 44.80m | |
GOLD | 21 June 2015 | Under-20 Women | 3000 Metres | | 1st |
| Phoebe Law | (Kingston AC & Polytechnic Harriers) | 9:36.70 | |
GOLD | 21 June 2015 | Under-20 Women | 100 Metres Hurdles (84.0cm) | | 1st |
| Shirin Irving | (Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC) | 13.61/+3.1 | |
GOLD | 21 June 2015 | Under-20 Women | High Jump | | 1st |
| Morgan Lake | (Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC) | 1.94m | = Surrey U20 record |
GOLD | 21 June 2015 | Under-20 Women | Long Jump | | 1st |
| Morgan Lake | (Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC) | 6.18m | |
GOLD | 21 June 2015 | Under-23 Women | 800 Metres | | 1st |
| Katie Snowden | (Herne Hill Harriers) | 2:04.68 | |
GOLD | 21 June 2015 | Under-23 Women | 400 Metres Hurdles (76.2cm) | | 1st |
| Shona Richards | (Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC) | 57.24 | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-18 Men | 110 Metres Hurdles (91.4cm) | | 2nd |
| Sam Talbot | (Exeter Harriers) | 14.01/+0.8 | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-20 Men | 5000 Metres | | 2nd |
| Gus Cockle | (Aldershot, Farnham & District AC) | 14:20.2 | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-20 Men | High Jump | | 2nd |
= | Tayo Andrews | (Herne Hill Harriers) | 2.04m | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-20 Men | Triple Jump | | 2nd |
| Jacob Veerapen | (Sutton & District AC) | 14.43m | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-23 Men | 400 Metres Hurdles (91.4cm) | | 2nd |
| Jacob Paul | (Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC) | 51.34 | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-23 Men | Triple Jump | | 2nd |
| Jonathan Ilori | (Blackheath & Bromley Harriers AC) | 15.22m | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-18 Women | 100 Metres Hurdles (76.2cm) | | 2nd |
| Hope Sarti | (Guildford & Godalming AC) | 13.19 | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-20 Women | 100 Metres | | 2nd |
| Imani Lansiquot | (Sutton & District AC) | 11.72/+0.4 | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-20 Women | Pole Vault | | 2nd |
| Tilly Hooper | (Sutton & District AC) | 3.75m | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-23 Women | 3000 Metres Steeplechase (91.4cm) | | 2nd |
| Laura Gent | (Aldershot, Farnham & District AC) | 11:31.56 | |
SILVER | 21 June 2015 | Under-23 Women | 400 Metres Hurdles (76.2cm) | | 2nd |
| Aisha Naibe-Wey | (Thames Valley Harriers) | 58.82 | |
BRONZE | 21 June 2015 | Under-20 Men | 100 Metres | | 3rd |
| Rechmial Miller | (Hercules Wimbledon AC) | 10.50/+0.3 | |
BRONZE | 21 June 2015 | Under-20 Men | 110 Metres Hurdles (99.0cm) | | 3rd |
| Jack Major | (Camberley & District AC) | 14.21 | |
BRONZE | 21 June 2015 | Under-23 Men | 200 Metres | | 3rd |
| Josh Street | (Kent AC) | 21.52/+1.3 | |
BRONZE | 21 June 2015 | Under-20 Women | Triple Jump | | 3rd |
| Kerri Davidson | (Blackheath & Bromley Harriers AC) | 12.33m | |
BRONZE | 21 June 2015 | Under-20 Women | Shot Putt (4kg) | | 3rd |
| Michella Obijiaku | (Herne Hill Harriers) | 11.30m | |
BRONZE | 21 June 2015 | Under-23 Women | Shot Putt (4kg) | | 3rd |
| Pippa Wingate | (Kingston AC & Polytechnic Harriers) | 12.53m | |